Zapytanie ofertowe na przygotowania programu wspierającego tworzenie spółdzielni uczniowskich!

Serdecznie zapraszamy do złożenia oferty na wykonanie usługi w zakresie przygotowania programu wspierającego tworzenie spółdzielni uczniowskich w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych oraz przeprowadzenie 2 warsztatów dla grupy ds. edukacji działającej przy Regionalnym Komitecie ds. Ekonomii Społecznej w zakresie konsultacji programu wspierającego tworzenie spółdzielni uczniowskich.

Termin składania ofert: 20 września 2017 r. do godziny 23.59.

Osoba do kontaktu: Zofia Rutkowska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapytanie ofertowe oraz formularz oferty w załącznikach:

1. Zapytanie ofertowe

2. Formularz ofertowy

 

 

 

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie badania pt. „Ewaluacja funkcjonowania systemu wsparcia ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim”.

Województwo Wielkopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza do składania ofert na wykonanie badania pt. „Ewaluacja funkcjonowania systemu wsparcia ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim”.

Termin składania ofert: najpóźniej do dnia 24 sierpnia 2017r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły dotyczące zamówienia wraz ze wzorem formularza ofertowego znajdują się w poniższych załącznikach:

  1. Treść zapytania ofertowego_Ewaluacja funkcjonowania systemu wsparcia ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim
  2. Załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego_FORMULARZ OFERTY
  3. Załącznik nr 2 do Zapytania ofertowego_USZCZEGÓŁOWIENIE ZAKRESU BADANIA
  4. Załącznik nr 3 do Zapytania ofertowego_WYKAZ SKRÓTÓW i POJĘĆ STOSOWANYCH W ZAPYTANIU OFERTOWYM

 

Badanie jest finansowane w ramach projektu pt. Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Zapytanie ofertowe na świadczenie usług informatycznych dotyczących portalu wielkopolskaes.pl 2017

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza do złożenia oferty nawykonanie usług informatycznych dotyczących portalu wielkopolskaes.pl prowadzonego w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły w załącznikach: zapytanie ofertowe  oraz  formularz oferty

 

Zapytanie ofertowe - usługa moderowania spotkań i warsztatów dotyczących wypracowania modelu koordynacji działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami


Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza do złożenia oferty na wykonanie usługi moderowania czterech spotkań i czterech warsztatów dotyczących wypracowania modelu koordynacji działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Spotkania  i warsztaty dedykowane są podmiotom ekonomii społecznej oraz jednostkom samorządu terytorialnego.

 

Szczegóły dotyczące zapytania znajdują się w załącznikach: zapytanie ofertowe oraz formularz oferty.

 

 

Zapraszamy do składania ofert na organizację wizyt studyjnych nt. Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej Współpracy w Nysie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zaprasza do złożenia oferty na organizację dwóch wizyt studyjnych mających na celu przedstawienie Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej  Współpracy instytucji rynku pracy, instytucji pomocy i integracji społecznej  w Nysie (LPIW). Opis LPIW stanowi załącznik do zapytania ofertowego. Termin realizacji wizyt: grudzień 2016 roku.
W wizytach uczestniczyć będzie maksymalnie 40 osób, po 20 osób w jednej wizycie.

Jednocześnie informujemy, że wartość netto zamówienia w ramach prowadzonego postępowania nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro.

Szczegóły zapytania ofertowego znajdują się tutaj:

zapytanie-ofertowe

Oferty prosimy składać na poniższym formularzu:

formularz-oferty-wizyta-Nysa

Szczegółowe informacje nt. założeń Lokalnego Programu Interdyscyplinarnej:

Lokalny Program Interdyscyplinarnej Współpracy – Nysa