Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Regionalna Konferencja Ekonomii Społecznej

Serdecznie zapraszamy na
Regionalną Konferencję Ekonomii Społecznej
w ramach projektu "Europejskie regiony ekonomii społecznej 2018" – Poznań, 10 września 2018 r.

W imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenia Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu serdecznie zapraszamy na „Regionalną Konferencję Ekonomii Społecznej”, która odbędzie się w dniu 10 września 2018 r. w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przy ul. Towarowej 55.

Wydarzenie organizowane jest w ramach pilotażowego projektu "Europejskie regiony ekonomii społecznej 2018" uruchomionego przez Dyrekcję Generalną Komisji Europejskiej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP.

Celem tego projektu jest budowanie skutecznych sieci podmiotów ekonomii społecznej i innowacji społecznych oraz podnoszenie świadomości na temat ekonomii społecznej na poziomie regionalnym i lokalnym.

Do udziału w projekcie Komisja Europejska wybrała 30 regionów z całej Europy, w tym Region Wielkopolski.

Konferencja organizowana w Poznaniu będzie poświęcona systemowi wsparcia ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim, a w szczególności dyskusji o przyszłości ekonomii społecznej i jej finansowaniu oraz roli jaką będą odgrywały innowacje społeczne i lokalne partnerstwa.

Wyniki tej dyskusji zostaną później przedstawione podczas Globalnego Forum Ekonomii Społecznej w Bilbao (1-3 października 2018 r.) oraz podczas Europejskiego Tygodnia Regionów i Miast w Brukseli (8-11 października 2018 r.).

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji oraz zgłoszenia swojego udziału w tym wydarzeniu za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod następującym adresem: https://goo.gl/forms/gCV8S9FDBPIoT1nC3

Formularz zgłoszeniowy można również pobrać poniżej i przesłać faksem pod nr 61 851 56 35 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Formularz zgłoszeniowy

Program Konferencji

Zaproszenie

 

 

< wstecz