Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Rajd rowerowy na rzecz Ekonomii Społecznej

W ramach projektu Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej, w niedzielę 19 sierpnia, o godz. 11, zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym na rzecz Ekonomii Społecznej.

Ponownie przejedziemy trasami Osiedla Antoninek-Zieliniec –Kobylepole i dzięki życzliwości Stowarzyszenia Przystanek Folwarczna, tym razem poznamy historyczne miejsca w tej części Poznania.

Wyjeżdżamy o godz. 11-tej spod Szkoły Podstawowej nr 55 przy ul. Szpaków 1 w Kobylepolu i spotykamy się na mecie w Zielińcu, na polanie przy leśniczówce przy ul Darniowej. W trakcie trasy zabierzemy uczestników na stacjach przystankowych – szczegóły na plakacie.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Fundacja Pomocy Wzajmnjej Barka oraz Sieć Barki, a także Stowarzyszenie Przystanek Folwarczna, Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne.

Szczegóły na plakacie.

Zapisy elektroniczne na:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i telefonicznie 608 47 11 68

oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy!

< wstecz