Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

DZIKIE POLA 2018 ZE STOWARZYSZENIEM FORMACJA DŹWIERSZNO I OWES ETAP!

Zapowiada się wspaniała kulinarna sobota w Gródku Krajeńskim k. Łobżenicy w dniu 18.08.2018 r. podczas Pikniku z Ekonomią Społeczną w ramach eventu lokalnego „Dzikie Pola 2018”. Piknik będzie doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej ETAP w subregionie pilskim, a także będzie miejscem kulinarno-sportowej rywalizacji.

Co na Was czeka?

10:00-13:00 - prezentacja oferty OWES ETAP (dyżury specjalistów) oraz konkurs kulinarny

12:00 – poczęstunek, gry i zabawy dla dzieci, występ orkiestry

14:00-18:00 – konkurs skoków przez przeszkody oraz koncert specjalny

 

W szczególności zachęcamy do wzięcia udziału w V Konkursie Gotowania o Złotą Michę ks. Kajetana! Zapraszamy przedstawicieli Jednostek Samorządu Terytorialnego, Podmiotów Ekonomii Społecznej oraz instytucji wspierających walkę z wykluczeniem społecznym.

Co trzeba zrobić?

Zebrać max. 3-osobową drużynę i zgłosić się  do 10.08.2018 r. poprzez wypełnienie formularza i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jest o co powalczyć! Główną nagrodą w konkursie jest aromatyczny, pieczony prosiak z dowozem do zwycięzcy, ale czekają na Was także liczne nagrody rzeczowe.

Nasza OWESowa drużyna podjęła kulinarne wyzwanie i spotkamy się z Wami na Dzikich Polach - do zobaczenia!

 

Regulamin 

Formularz zgłoszeniowy

< wstecz