Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Konferencja pt. „Rola przedsiębiorczości społecznej i solidarnej w kształtowaniu gospodarki uspołecznionej w Polsce”

W piątek, 27 lipca , zapraszamy do udziału w konferencji pt. „Rola przedsiębiorczości społecznej i solidarnej w kształtowaniu gospodarki uspołecznionej w Polsce”,  podsumowującej projekt „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”, realizowany w latach 2015-2018 przez Fundację Pomocy Wzajemnej Barka wraz z partnerami – Wielkopolską Radą Koordynacyjną  Związek Organizacji Pozarządowych i Związkiem Organizacji Sieć Współpracy Barka.

W trakcie spotkania przedstawimy m.in. działania z zakresu tworzenia nowych miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych,  z zakresu reintegracji,  animacji partnerstw lokalnych, promocji przedsiębiorstw społecznych, podejmowane przez organizacje pozarządowe  działania przedsiębiorcze.

Będzie też można wziąć udział w warsztatach artystycznych prowadzonych przez przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych zajmujących się edukacją, animacją wolnego czasu czy rękodziełem.

Serdecznie zapraszamy Państwa Przedstawicieli do udziału w konferencji!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w konferencji do środy, 25 lipca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 48 515 097867

 

Program konferencji

< wstecz