Targi w Wagrowcu Targi Ekonomii Społecznej w Wągrowcu!
JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? Rewitalizacja dla mieszkańców i z mieszkańcami

JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE?

...

Czytaj więcej...
Ruszyła rekrutacja na II OFESiS! Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!

 

24 i...
Czytaj więcej...
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018 Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Czytaj więcej...

Kolejna edycja "Spotkania z ES w kinie"

Spotkanie z Ekonomią Społeczną w Kinie to seria seansów filmowych współorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Spółdzielni Socjalnych oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu w kinach z subregionu konińskiego finansowane ze środków projektu pozakonkursowego "Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim".

Podczas ostatniego seansu widzowie mieli okazję obejrzeć Niemiecki film "Na Linii Wzroku" w kinie Oskard w Koninie. Opowiadał on o historii chłopca z Domu Dziecka, którego przygoda rozpoczyna się po znalezieniu listu w którym dowiaduje się jak odszukać swojego ojca.

Historia w bardzo poruszajacy sposób wkracza w tematykę tolerancji, akceptacji samego siebie, empatyczności oraz dojrzewania młodego człowieka, który marzy o miłości i rodzinie.

Seans poruszył ogromne grono publiczności liczące aż 400 osób - świadczyła o tym żywa dyskusja podczas której wypowiedziało sie rozmaite grono widowni opiniując obejrzany film oraz zadając pytania skierowane do gościa, którym był przedstawiciel Fundacji Otwarcie.

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejne pokazy filmowe!

< wstecz