Targi w Wagrowcu Targi Ekonomii Społecznej w Wągrowcu!
JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? Rewitalizacja dla mieszkańców i z mieszkańcami

JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE?

...

Czytaj więcej...
Ruszyła rekrutacja na II OFESiS! Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!

 

24 i...
Czytaj więcej...
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018 Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Czytaj więcej...

Pogotowie Społeczne na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Od 1 do 3 grudnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Na wydarzeniu tym swoje rękodzieło wystawiło Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne. Organizacja sprzedawała swoje pluszowe zabawki oraz świąteczne ozdoby z drewna. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze względu na społeczny aspekt przedsięwzięcia oraz atrakcyjność sprzedawanych artykułów.

Poniżej fotorelacja:

Działania finansowane ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu pozakonkursowego pn.: "Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim" realizowanego przez ROPS w Poznaniu w latach 2015-2018

< wstecz