Targi w Wagrowcu Targi Ekonomii Społecznej w Wągrowcu!
JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE? Rewitalizacja dla mieszkańców i z mieszkańcami

JAK OŻYWIAĆ NASZE MIASTA I WSIE?

...

Czytaj więcej...
Ruszyła rekrutacja na II OFESiS! Ruszyła rekrutacja na II OFESiS!

 

24 i...
Czytaj więcej...
Monitoring Ekonomii Społecznej w Wielkopolsce
Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018 Konkurs - Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2018

Czytaj więcej...

Pogotowie Społeczne na Betlejem Poznańskim 2017

Od 2 grudnia na Starym Rynku w Poznaniu można zauważyć świąteczne jarmarki. Oprócz grzanego wina, wyrobów cukierniczych itp. każdy z przechodniów może zakupić produkty wspierające obszar ekonomii społecznej. Wśród wielu stoisk znajduje się jedno wyjątkowe, na którym swoje piękne rękodzieło wystawia Stowarzyszenie Pogotowie Społeczne. Codziennie w godzinach 11.00-19.00 do 22 grudnia na stoisku można kupić wyjątkowe szkatułki, ramki i inne drewniane ozdoby. Te unikatowe przedmioty wydają się być idealnymi świątecznymi prezentami dla najbliższych. Zapraszamy.

 

Poniżej fotorelacja

 

 

Działania finansowane ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu pozakonkursowego pn.: "Koordynacja rozwoju ekonomii społecznej w województwie wielkopolskim" realizowanego przez ROPS w Poznaniu w latach 2015-2018

< wstecz